ACW - Aktualności

Psychologia na co dzień - fakty i mity

W dniach 25-29 stycznia na naszym Facebooku prowadziliśmy akcję edukacyjną pt. „Psychologia na co dzień – fakty i mity”. Każdego dnia rano publikowaliśmy ankietę dotyczącą wybranego zagadnienia z zakresu współczesnej psychologii, w której wszyscy chętni mogli głosować, czy dane stwierdzenie jest FAKTEM czy MITEM. Pod koniec dnia podawaliśmy prawidłową odpowiedź wraz z materiałem edukacyjnym przygotowanym przez studentów Wydziału Nauk Społecznych UWM z kierunku pedagogika. Zagadnienia zostały wybrane z książki pt. „50 wielkich mitów psychologii popularnej”, autorstwa Scott O. Lilienfeld, Steven Jay Lynn, John Ruscio i Barry L. Beyerstein.

Więcej o akcji przeczytasz tutaj.

Drodzy studenci!

Sesja zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią rośnie stres i napięcie. Jeżeli szukacie skutecznych sposobów na poradzenie sobie z uciążliwymi emocjami, zapraszamy na warsztaty online pt. "Jak radzić sobie ze stresem podczas sesji?".

Podczas spotkania:
• Poszukamy odpowiedzi na pytanie: „czy jest coś pozytywnego w stresie”?
• Zastanowimy się, czego tak naprawdę obawiasz się podczas zaliczeń i egzaminów
• Przeanalizujemy model SOR (Sytuacja, Ocena, Reakcja)
• Wspólnie wypracujemy sposoby pozwalające na zmniejszenie stresu egzaminacyjnego
• Odetchniemy, odpoczniemy, odreagujemy…

Warsztaty odbędą się 03.02 oraz 10.02.2021 w godzinach 17.00-20.00.

Ilość osób w grupie: 10 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Prowadząca: dr Lidia Willan-Horla

Miejsce i zapisy:
Warsztaty odbędą się na platformie Microsoft Teams – aby uzyskać kod dostępu i zapisać się na warsztaty, wyślij Formularz Zgłoszenia z maila uniwersyteckiego na adres acw@uwm.edu.pl z dopiskiem „Warsztaty – stres”.

Jeżeli mamy już Twój formularz zgłoszenia, nie musisz wysyłać go ponownie - wyślij nam jednak email z prośbą o kod do Teamsa.

Do zobaczenia!!

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WARSZTATY PT. „WCZESNE SYGNAŁY OSTRZEGANIA”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty online poświęcone tematyce niepokojących sygnałów w związkach.

Warsztaty odbędą się 21.12.2020 w godzinach 18.00-21.00

Prowadząca: dr Lidia Willan-Horla.

Warsztaty odbywają się platformie Microsoft Teams – aby uzyskać kod dostępu i zapisać się na warsztaty, wyślij Formularz Zgłoszenia z maila uniwersyteckiego na adres acw@uwm.edu.pl z dopiskiem „Warsztaty – wczesne sygnały ostrzegania”.

Jeżeli mamy już Twój formularz zgłoszenia – wystarczy email z prośbą o podanie kodu dostępu.

Ilość miejsc: 10.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku – kliknij tutaj.

Zapraszamy!

„Empatia” dla kampanii „Biała Wstążka”

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY „BUDOWANIE RELACJI”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na warsztaty online poświęcone tematyce budowania relacji.

Warsztaty odbędą się w dwóch częściach:

cz.1. 25.11.2020, godz. 18.00-21.00

cz.2. 4.12.2020, godz. 17.00-20.00.

Prowadząca: dr Lidia Willan-Horla.

Warsztaty odbywają się platformie Microsoft Teams – aby uzyskać kod dostępu i zapisać się na warsztaty, wyślij Formularz Zgłoszenia z maila uniwersyteckiego na adres acw@uwm.edu.pl z dopiskiem „Warsztaty – budowanie relacji”.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy.

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY „WCZESNE SYGNAŁY OSTRZEGANIA”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na warsztaty online poświęcone tematyce niepokojących sygnałów w związkach.

Warsztaty odbędą się 9.12.2020, godz. 18.00-21.00

Prowadząca: dr Lidia Willan-Horla.

Warsztaty odbywają się platformie Microsoft Teams – aby uzyskać kod dostępu i zapisać się na warsztaty, wyślij Formularz Zgłoszenia z maila uniwersyteckiego na adres acw@uwm.edu.pl z dopiskiem „Warsztaty – wczesne sygnały ostrzegania”.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy.

ZAPRASZAMY DO „KRĘGÓW EMPATII”!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na kolejną edycję warsztatów online z cyklu „Kręgi Empatii”.

Warsztaty odbędą się 16.11.2020 roku o godzinie 18.00 na platformie Microsoft Teams.

Zapisy pod adresem mailowym acw@uwm.edu.pl.

Prowadząca: dr Lidia Willan-Horla.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku – LINK.

Do zobaczenia!