Aktualności Empatia

„Wojna – zagrożenie – kryzys. Jak być skutecznym w pomaganiu?” - WEBINAR

Wydział Nauk Społecznych zaprasza na otwarte spotkanie z psychologiem i politologiem z WNS kierowane do społeczności Uniwersytetu w ramach akcji pomocowych związanych z konfliktem na Ukrainie odbywających się na Uczelni. W sytuacji kryzysu, jakim jest wojna w Ukrainie, trudno nam zrozumieć ogrom tragedii, która dzieje się tuż obok nas.

UWM solidarny z Ukrainą

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Szanowni Państwo,

informujemy, że Ośrodek "Empatia" uruchamia dodatkowe godziny dyżurowe przeznaczone dla wszystkich Studentów, Studentek oraz Pracowników UWM pochodzących z Ukrainy, którzy potrzebują natychmiastowego oraz bezpłatnego wsparcia psychologicznego w związku z toczącym się na terytorium Ukrainy konfliktem zbrojnym.

Niebieskie Dni w Empatii

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Niebieskie Dni, czyli akcję skierowaną do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, poświęconą działaniom z zakresu przeciwdziałania przemocy.

W ramach Niebieskich Dni mamy przyjemność zaprosić na następujące wydarzenia:

Subskrybuj RSS - Aktualności Empatia