Niebieskie Dni w Empatii

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Niebieskie Dni, czyli akcję skierowaną do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, poświęconą działaniom z zakresu przeciwdziałania przemocy.

W ramach Niebieskich Dni mamy przyjemność zaprosić na następujące wydarzenia:

Konsultacje online w Ośrodku "Empatia"

Studenci/Studentki!
Przypominamy, że jeżeli chcielibyście skorzystać z konsultacji online, ale Wasze tymczasowe miejsce pobytu nie gwarantuje Wam wystarczająco dużo prywatności, ciszy i spokoju - możecie taką konsultację odbyć w naszym Ośrodku.
Mamy dla Was wolny pokój, wygodny fotel, Internet, a nasze drzwi są dla Was zawsze otwarte.
Dajcie tylko znać o takiej potrzebie przy zapisach na konsultację.
Pozdrawiamy,
Ośrodek "Empatia"

Drodzy Studenci, Studentki, Szanowni Państwo,

Informujemy, że biuro Ośrodka „Empatia” w dniach 19.08.2021-24.08.2021 będzie NIECZYNNE.

Ponadto, w dniach 25.08.2021-03.09.2021 pracujemy w godzinach 07.00-15.00.

Osoby zainteresowane konsultacją psychologiczną w dniach 19.08-06.09.2021 proszone są o kontakt indywidualny z wybraną specjalistką po uprzednim wysłaniu zgłoszenia na adres mailowy empatia@uwm.edu.pl.

Najbliższe dyżury: