Logo nr.1 do programu Żagiel MożliwościLogo nr.2 do programu Żagiel MożliwościLogo nr.3 do programu Żagiel MożliwościLogo nr.4 do programu Żagiel Możliwości

HARMONOGRAM WSPARCIA

TERMIN DOSTĘPNY  

TERMIN ZAJĘTY 

WARSZTATY / ZAJĘCIA GRUPOWE (Harmonogram spotkań grupowych)

 ZAPISY: empatia@uwm.edu.pl  (więcej o zapisach tutaj) 

 

GRUDZIEŃ 2023
DataDzieńGodzinyRodzajMiejsceOsoba
07.12.2023czwartek12.00-13.00DyżurHeweliusza 2/2Lidia Willan
13.00-14.00
13.12.2023środa09.00-10.00DyżurHeweliusza 2/2Lidia Willan
10.00-11.00
 
04.12.2023poniedziałek16.00-17.00DyżurHeweliusza 2/2Igor Burdalski
17.00-18.00
 
14.12.2023czwartek10.00-11.00DyżurHeweliusza 2/2Joanna Frankowiak
11.00-12.00
21.12.2023czwartek10.00-11.00DyżurHeweliusza 2/2Joanna Frankowiak
11.00-12.00
 
01.12.2023piątek12.00-13.00DyżurHeweliusza 2/2Edyta Borys
13.00-14.00
14.00-15.00
15.00-16.00
 
04.12.2023poniedziałek15.00-16.00DyżurHeweliusza 2/2Michał Żmijewski
16.00-17.00
18.12.2023 poniedziałek13.00-14.00DyżurHeweliusza 2/2Michał Żmijewski
14.00-15.00
 
05.12.2023wtorek12.00-13.00DyżurDybowskiwgo 13 B1 06Beata Krzywosz- Rynkiewicz
06.12.2023środa12.00-13.00DyżurDybowskiwgo 13 B1/ 06Beata Krzywosz- Rynkiewicz
12.12.2023wtorek12.00-13.00DyżurDybowskiwgo 13 B1/ 06Beata Krzywosz- Rynkiewicz
19.12.2023wtorek12.00-13.00DyżurDybowskiwgo 13 B1/ 06Beata Krzywosz- Rynkiewicz
 
04.12.2023poniedziałek13.00-14.00DyżurPrawocheńskiego 3 p.4Anna Piotrowska
14.00-15.00
11.12.2023poniedziałek13.00-14.00DyżurPrawocheńskiego 3 p.4Anna Piotrowska
14.00-15.00
 
14.12.2023czwartek13.00-14.00DyżurDybowskiego 13 B1/09Ewelina Kamasz
14.00-15.00
21.12.2023czwartek13.00-14.00DyżurDybowskiego 13 B1/09Ewelina Kamasz
14.00-15.00

TERMIN DOSTĘPNY  

TERMIN ZAJĘTY 

WARSZTATY / ZAJĘCIA GRUPOWE (Harmonogram spotkań grupowych)

 ZAPISY: empatia@uwm.edu.pl  (więcej o zapisach tutaj) 

 

STYCZEŃ 2024
DataDzieńGodzinyRodzajMiejsceOsoba
10.01.2024środa10.00-11.00DyżurHeweliusza 2/2Lidia Willan
17.01.2024środa10.00-11.00DyżurHeweliusza 2/2Lidia Willan
11.00-12.00
13.00-14.00
 
15.01.2024poniedziałek16.00-17.00DyżurHeweliusza 2/2Igor Burdalski
17.01.2024środa17.00-18.00DyżurHeweliusza 2/2Igor Burdalski
 
09.01.2024wtorek10.00-11.00DyżurHeweliusza 2/2Joanna Frankowiak
11.00-12.00
18.01.2024czwartek10.00-11.00DyżurHeweliusza 2/2Joanna Frankowiak
11.00-12.00
 
05.01.2024piątek12.00-13.00DyżurHeweliusza 2/2Edyta Borys
13.00-14.00
14.00-15.00
15.00-16.00
 
09.01.2024wtorek13.00-14.00DyżurHeweliusza 2/2Michał Żmijewski
14.00-15.00
23.01.2024 wtorek15.00-16.00DyżurHeweliusza 2/2Michał Żmijewski
16.00-17.00
 
03.01.2024środa10.00-11.00DyżurDybowskiwgo 13 B1 06Beata Krzywosz- Rynkiewicz
10.01.2024środa12.00-13.00DyżurDybowskiwgo 13 B1/ 06Beata Krzywosz- Rynkiewicz
17.01.2024środa12.00-13.00DyżurDybowskiwgo 13 B1/ 06Beata Krzywosz- Rynkiewicz
23.01.2024wtorek12.00-13.00DyżurDybowskiwgo 13 B1/ 06Beata Krzywosz- Rynkiewicz
 
08.01.2024poniedziałek13.00-14.00DyżurPrawocheńskiego 3 p.4Anna Piotrowska
14.00-15.00
15.01.2024poniedziałek13.00-14.00DyżurPrawocheńskiego 3 p.4Anna Piotrowska
14.00-15.00
 
04.01.2024czwartek13.00-14.00DyżurDybowskiego 13 B1/09Ewelina Kamasz
14.00-15.00
11.01.2024czwartek13.00-14.00DyżurDybowskiego 13 B1/09Ewelina Kamasz
14.00-15.00